IVECO, DAILY, 35C12, prekucnik. Prva registracija 28. 10. 2009. VIN: ZCFC3584005722466. Neto moč: 85 kW. Prevoženih 173.446 km po števcu. Slabo ohranjeno, poškodbe leve strani kabine, kesona in…

IVECO, DAILY, 35C12, prekucnik. Prva registracija 28. 10. 2009. VIN: ZCFC3584005722466. Neto moč: 85 kW. Prevoženih…

Spletna javna dražba, Gospodarska vozila, Premičnina, Tovorna vozila - IVECO, DAILY, 35C12, prekucnik

Izklicna cena
4.000,00 €
Konec dražbe
2. 10. 2026 09:20

Seznam objav