Rabljeno osebno vozilo znamke CHEVROLET CAPTIVA 2.0 / DT / 16V Datum prve registracije: 6.10.2006 Število prevoženih kilometrov po števcu: 218 128 Število ključev: 2 Veljavnost tehničnega pregleda…

Rabljeno osebno vozilo znamke CHEVROLET CAPTIVA 2.0 / DT / 16V Datum prve registracije: 6.10.2006 Število prevoženih…

Spletna javna dražba, Avtomobili, Premičnina, Chevrolet Captiva

Izklicna cena
2.000,00 €
Konec dražbe
15. 9. 2026 09:20

Seznam objav