MERCEDES BENZ, E / 250 T / 4-MATIC CDI AUT. Prva registracija 10. 6. 2013 Neto moč: 150 kW. Prevoženih 321.407 km po števcu. Dobro ohranjeno, poškodbe leve strani in odbijačev. Neregistrirano.

MERCEDES BENZ, E / 250 T / 4-MATIC CDI AUT. Prva registracija 10. 6. 2013 Neto moč: 150 kW. Prevoženih 321.407 km po…

Spletna javna dražba, Avtomobili, Premičnina, Mercedes-Benz E-Razred

Izklicna cena
4.500,00 €
Konec dražbe
2. 10. 2026 10:20

Seznam objav