Vrsta prevoznega sredstva: Osebno vozilo Znamka in model: ŠKODA FABIA / COMBI 1.4 / TDI VIN: TMBGK26Y764646705 Datum prve registracije 07.06.2006 Prevoženi kilometri po števcu: 255129 Število…

Vrsta prevoznega sredstva: Osebno vozilo Znamka in model: ŠKODA FABIA / COMBI 1.4 / TDI VIN: TMBGK26Y764646705 Datum…

Spletna javna dražba, Avtomobili, Premičnina, Škoda Fabia

Izklicna cena
1.700,00 €
Konec dražbe
1. 10. 2026 09:20

Seznam objav